جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کاظمی، مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی:

   در حاشیه برگزاری مسابقات ورزش روستایی و عشایری که به میزبانی استان مرکزی

   کاظمی، مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی:

   کاظمی، مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی:

   خانه های ورزش روستایی برای افزایش نشاط اجتماعی و پیدا کردن استعدادهای برتر ساخته و تجهیز می شوند

   مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: ساخت خانه های ورزش در روستاهایی، از محل اعتبارات دهیاری ها، تامین اعتبار و تجهیز آنها با مساعدت و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان ها انجام می‌شود.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی ، حجت ا... کاظمی در حاشیه برگزاری مسابقات ورزش روستایی و عشایری که به میزبانی استان مرکزی برگزار شده است، گفت: توجه به توسعه ورزش های روستایی و عشایری در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت جوانان روستایی از اهداف اصلی وزارت ورزش و جوانان است که در این راستا باید ظرفیت جوانان شناسایی شود تا بتوان از تمام ظرفیت های بالقوه بهره گیری کرد.
   وی بر شناسایی استعدادهای ورزشی بانوان و آقایان در سطح روستاها تاکید کرد و افزود: تجهیز خانه های ورزش روستایی و ساخت زمین های چمن، اقدامی موثر در راستای همگانی کردن ورزش و موفقیت در سطوح مختلف قشر جوان روستاها است.
   کاظمی با اشاره به اعتبارات محدود روستاها در راستای توسعه ورزش اظهار داشت: هزینه ساخت خانه های ورزش روستایی از محل دهیاری ها و تجهیز آنها با مساعدت و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان ها انجام می‌شود.
   وی خاطر نشان کرد: می توان با مشارکت مردم در امور ورزشی روستاها به ویژه ورزش همگانی و ورود دهیاران در حوزه ورزش، گام های بسیار موثری در راستای ایجاد و تقویت روحیه ورزشی، افزایش نشاط اجتماعی و ارتقاء رقابت میان جوانان در دو حوزه بانوان و آقایان برداشت.
   اخبار مرتبط
مرکزی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,523,272
تعداد بازدید امروز : 566
تعداد بازدید دیروز : 1,494
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.