جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سری مسابقات جام خوشه چین منطقه چهار کشور در استان مرکزی رسما کار خود را آغاز کرد.

   به میزبانی استان مرکزی

   سری مسابقات جام خوشه چین منطقه چهار کشور در استان مرکزی رسما کار خود را آغاز کرد.

   سری مسابقات جام خوشه چین منطقه چهار کشور در استان مرکزی رسما کار خود را آغاز کرد.

   آیین افتتاحیه این جام راس ساعت ۱۶ در سالن دوهزارنفری شهدای پنجم مرداد اراک با خوش امدگویی مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی عابد حقدادی، مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در این مراسم افتتاحیه گفت: نخبه یابی در ورزش روستایی باعث افتخار متولیان ورزش است. در حال حاضر در مسابقات جام خوشه چین استان مرکزی سه رشته ورزشی کلاسیک شامل فوتسال، والیبال و دو و میدانی شرکت دارند و سه رشته دیگر از ورزش های بومی محلی نیز شامل چوب کشی، طناب کشی و هفت سنگ نیز فعال می باشند.
   حقدادی ادامه داد: سال‌ها است که بر اساس تقویم اجرایی وزارت ورزش و جوانان انواع مسابقات ورزش روستایی در رشته‌های گوناگون برگزار می شود و سری رقابت های جام خوشه چین نیز که به میزبانی اراک از امروز برگزار خواهد شد دارای ویژگی مهمی از جمله روستا پایه بودن است که در همین راستا می تواند الگوی مناسبی در توسعه حوزه ورزش و جوانان روستاها باشد.
   وی اضافه کرد: هم اینک ۵۰۰ ورزشکار از شش استان در این رقابت ها حضور دارند.
   لازم به توضیح است نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ومدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در این آیین حضور یافتند.
   پایگاه اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان مرکزی
   اخبار مرتبط
مرکزی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,523,278
تعداد بازدید امروز : 572
تعداد بازدید دیروز : 1,494
آخرین به روزرسانی : 1398/09/16
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.