جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نتایج روز اول مسابقات زورخانه ای قهرمانی کشور اعلام شد

   رئیس هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان مرکزی:

   نتایج روز اول مسابقات زورخانه ای قهرمانی کشور اعلام شد

    نتایج روز اول مسابقات زورخانه ای قهرمانی کشور اعلام شد

   رئیس هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان مرکزی نتایج روز اول مسابقات را اعلام کرد

   به گزارش روابط عمومی اد اره کل ورزش وجوانان استان مرکزی ؛ تیمور همتی اظهار کرد: مسابقات زورخانه‌ای قهرمانی کشور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از روز 21اسفند ماه با حضور 27 استان کشور به میزبانی شهر محلات آغاز شد که در روز اول نتایج ذیل حاصل شد
   همتی تصریح کرد: در میل بازی منفی 90 کیلوگرم ابوالفضل طاوسی از استان اصفهان و رضا آب باریکی(البرز)، سیدسجاد موسوی(همدان) و داریوش پورجعفری(کرمان) به ترتیب مقام های اول ،دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   وی ادامه داد: مهدی سلیمی، قهرمان سنگ مثبت 90 کشور شد و علی محمد بیات(همدان)، مجید بابامحمدی(سمنان) و عظیم راحمی(فارس) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   همتی بیان داشت : ابوالفضل رمضان نژاد، قهرمان چرخ چمنی مثبت 90 کشور شد و وحید سلیمی(کرمانشاه)، محمد کوسنجی(اصفهان) و احسان حدادی(گلستان) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   وی ادامه داد: حسن خداوردی، قهرمان میل گیری سنگبن منفی 90 کشور شد و جعفر نوری (همدان)، قدرت اله بهره مند(اصفهان) و عباس مفخم(مرکزی) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   رئیس هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان مرکزی علی جلیجو، قهرمان چرخ تیز منفی 90 کشور شدو سیدامیرحسین حاجی الحسینی(کرمان)، علی غرقی (فارس) و فریدون محمدزاده (خراسان رضوی) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   وی افزود: مبین زیبالقا، قهرمان کباده منفی 90 کشور شد و محمد خداوردی (چهارمحال و بختیاری)، محمدرضا نیک (فارس) و میثم رفاهی (کهگیلویه و بویراحمد) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   همتی گفت: محمدحسین گنجی زاده، قهرمان کباده مثبت 90 کشور شد و محمد فرهمند (اصفهان)، اصغر صمدی(البرز) و مرتضی درخشنده(چهارمحال و بختیاری) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   رئیس هیات پهلوانی وزروخانه ای استان ادامه داد: سیدجلال صالحی، قهرمان چرخ چمنی منفی 90 کشور شد و حمید پرتویار (آذربایجان شرقی)، امید صادق زاده (اصفهان) و عباس مرادی زاده (یزد) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   وی گفت: محسن گلستانی زاده، قهرمان میل بازی مثبت 90 کشور شدو پژمان سکونتی (کردستان)، مهدی زارع(اصفهان) و حسین میکده (فارس) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   همتی خاطر نشان کرد: امین شهریاری، قهرمان میل گیری سنگبن مثبت 90 کشور شدو مصطفی مفید(مرکزی)، حسین قمی(قم) و امین مهری(چهارمحال و بختیاری) به ترتیب مقام های دوم، سوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.
   اخبار مرتبط
مرکزی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 997,497
تعداد بازدید امروز : 326
تعداد بازدید دیروز : 468
آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.